I liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 Absolwenci 19
2 Apollo 18
3 AS GwoŸdzie 17
4 Ars Medica 16
5 Globtroter 12
6 XII 11
7 Lotnicy 8
8 Wifra 7
9 Hilcus 6
10 Whatever 0
II liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 Mordeczki 21
2 Silver Town 14
3 SKP Bartosz 14
4 Apell 13
5 Pradmix 12
6 AKKS Husaria 9
7 GeoVolley Team 9
8 Turbo 9
9 EPTA 4
10 Korpusiki 3
III liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 Gwozdzie 15
2 SA PSP 13
3 TKKF Jura 12
4 VC Rozrywka 11
5 Bakcyl 10
6 KS Grębocin 8
7 MKS Tytan 3
8 Victoria Dłużec 2
9 Dzikie Klocki 1
IV liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 Promil 15
2 EVT-AGH 13
3 Recco 13
4 Porażka 9
5 TKKF Energia 7
6 Instytut Geografii UP 7
7 BiC Oczy Ważki 4
8 KKS Atak 4
V liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 Netmix 15
2 Kretes 13
3 Pickles 12
4 ISL Team 12
5 Srednia Wieku 11
6 LWWL 6
7 Herkules Mała Wies 6
8 Hefalumpy 6
9 Spinacze 0
I liga kobiet
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 MOS Kraków Zachód 3D Sport 12
2 TKKF Stars 11
3 SL Salos Kraków 10
4 Sunrise 8
5 Pradnik 3 7
6 KS Bronowianka 2 7
7 Prawo i Bezprawie 5
8 Netmix 3
II liga kobiet
Zespoły 1 ligi
Lp. Nazwa drużyny
1. Absolwenci
2. Apollo
3. Ars Medica
4. AS Gwoździe
5. Globtroter
6. Hilcus
7. Lotnicy
8. Whatever
9. Wifra
10. XII
1 liga - Terminarz 1 rundy
AbsolwenciApolloArs MedicaAS GwoŸdzieGlobtroterHilcusLotnicyWhateverWifraXIIPrzełożone mecze
Absolwenci 0:21:22:02:02:02:02:02:11:22
Apollo2:0 Przełoż.0:2P22.01.19.2:0.2:02:02:02:02
Ars Medica2:1Przełoż. 2:02:02:02:12:0Przełoż.0:22
AS GwoŸdzie0:22:00:2 2:02:02:02:0Przełoż.2:11
Globtroter0:2P22.01.19.0:20:2 2:0Przełoż.2:02:02:01
Hilcus0:20:20:20:20:2 0:2Przełoż.2:02:01
Lotnicy0:20:21:20:2Przełoż.2:0 2:0Przełoż.1:21
Whatever0:20:20:20:20:2Przełoż.0:2 0:20:21
Wifra1:20:2Przełoż.Przełoż.0:20:2Przełoż.2:0 2:03
XII2:10:22:01:20:20:22:12:00:2 1
1 liga - Terminarz 2 rundy
AbsolwenciApolloArs MedicaAS GwoŸdzieGlobtroterHilkusLotnicyWhateverWifraXIIPrzełożone mecze
Absolwenci           
Apollo           
Ars Medica           
AS GwoŸdzie           
Globtroter           
Hilkus           
Lotnicy           
Whatever           
Wifra           
XII           
1 liga - Tabela
Lp. Nazwa drużyny Liczba spotkań Pkt Z P W Sety Małe punkty
1 Absolwenci 9 19 6 3 0 14:7 462:448
2 Apollo 7 18 6 1 0 12:2 335:284
3 AS GwoŸdzie 8 17 6 2 0 12:5 402:351
4 Ars Medica 7 16 6 1 0 12:4 351:313
5 Globtroter 7 12 4 3 0 8:6 330:310
6 XII 9 11 4 5 0 9:12 428:445
7 Lotnicy 7 8 2 5 0 6:10 333:325
8 Wifra 6 7 2 4 0 5:8 283:288
9 Hilcus 8 6 2 6 0 4:12 341:379
10 Whatever 8 0 0 8 0:16 278:400