I liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 AS Gwozdzie 33
2 Ars Medica 31
3 Apollo 31
4 Globtroter 29
5 Absolwenci 25
6 Lotnicy 25
7 Wifra 25
8 Hilcus 14
9 XII 13
10 Whatever 2
Aktualizacja 12-04-2019 po 17 kolejkach
II liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 Mordeczki 34
2 Silver Town 30
3 SKP Bartosz 30
4 GeoVolley Team 22
5 AKKS Husaria 21
6 Pradmix 19
7 Apell 19
8 Korpusiki 17
9 Turbo 15
10 EPTA 12
III liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 SA PSP 31
2 Gwozdzie 29
3 TKKF Jura 24
4 VC Rozrywka 16
5 MKS Tytan 16
6 Bakcyl 16
7 KS Grębocin 13
8 Dzikie Klocki 12
9 Victoria Dłużec 11
IV liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 Promil 29
2 EVT-AGH 26
3 Recco 26
4 TKKF Energia 21
5 Instytut Geografii UP 17
6 KKS Atak 15
7 Porażka 14
8 BiC Oczy Ważki 5
V liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 Netmix 36
2 Pickles 33
3 ISL Team 22
4 Srednia Wieku 21
5 Kretes 18
6 LWWL 17
7 Hefalumpy 12
8 Herkules Mała Wies 9
9 Spinacze 0
I liga kobiet
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 MOS Kraków Zachód 3D Sport 30
2 TKKF Stars 30
3 Sunrise 28
4 SL Salos Kraków 22
5 Pradnik 3 19
6 KS Bronowianka 2 9
7 Netmix 8
8 Prawo i Bezprawie 7
II liga kobiet
Zespoły 2 ligi
Lp. Nazwa drużyny
1. AKKS Husaria
2. Apell
3. EPTA
4. GeoVolley Team
5. Korpusiki
6. Mordeczki
7. Prądmix
8. Silver Town
9. SKP Bartosz
10. Turbo
2 liga - Terminarz 1 rundy
Aktualizacja po 1 rundzieAKKS HusariaApellEPTAGeoVolley TeamKorpusikiMordeczkiPradmixSilver TownSKP BartoszTurboLiczba meczów: przełozonych
Przełożone mecze212120101111
AKKS Husaria 0:22:10:22:00:22:10:22:12:1do rozegrania
Apell2:0 2:01:22:00:20:20:20:22:00
EPTA1:20:2 1:22:10:20:20:21:22:1do ustalenia nowego terminu
GeoVolley Team2:02:12:1 1:20:21:20:21:22:00
Korpusiki0:20:21:22:1 0:21:20:21:20:2 
Mordeczki2:02:02:02:02:0 2:00:21:22:1 
Pradmix1:22:02:02:12:10:2 2:00:20:2 
Silver Town2:02:02:02:02:02:00:2 2:12:0 
SKP Bartosz1:22:02:12:12:12:12:01:2 2:0 
Turbo1:20:21:20:22:01:22:00:20:2  
2 liga - Terminarz 2 rundy
Aktualizacja po 17 kolejceAKKS HusariaApellEPTAGeoVolley TeamKorpusikiMordeczkiPradmixSilver TownSKP BartoszTurboLiczba meczów: przełozonych
Przełożone mecze313322211321 + 1 z urzędu
AKKS Husaria 2:016.05.192:0Przeł.0:216.04.192:107.05.192:1do rozegrania
Apell0:2 1:21:21:20:215.05.1906.05.190:22:011
EPTA16.05.192:1 2:11:20:209.05.190:2Przeł.0:2do ustalenia nowego terminu
GeoVolley Team0:22:11:2 08.05.192:029.05.19Przeł.2:11:24
KorpusikiPrzeł.2:12:108.05.19 0:22:12:11:22:0 
Mordeczki2:02:02:00:22:0 24.04.1920.05.191:207.05.19 
Pradmix16.04.1915.05.1909.05.1929.05.191:224.04.19 2:01:222.05.19 
Silver Town1:206.05.192:0Przeł.1:220.05.190:2 2:116.04.19 
SKP Bartosz07.05.192:0Przeł.1:22:12:12:11:2 Przeł. 
Turbo1:20:22:02:10:207.05.1922.05.1916.04.19Przeł.  
2 liga - Tabela
Lp. Nazwa drużyny Liczba spotkań Pkt Z P W Sety Małe punkty
1 Mordeczki 15 34 11 4 0 24 : 9 767 : 654
2 Silver Town 14 30 10 4 0 22 : 10 716 : 653
3 SKP Bartosz 15 30 11 4 0 26 : 15 870 : 807
4 GeoVolley Team 15 22 7 8 0 19 : 20 790 : 825
5 AKKS Husaria 14 21 9 5 0 18 : 16 730 : 718
6 Pradmix 12 19 6 6 0 15 : 14 601 : 601
7 Apell 16 19 5 11 0 14 : 22 751 : 792
8 Korpusiki 16 17 6 10 0 16 : 25 815 : 871
9 Turbo 14 15 4 10 0 12 : 21 706 : 731
10 EPTA 15 12 4 11 0 12 : 26 744 : 838