I liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 Ars Medica 42
2 Apollo 34
3 AS Gwozdzie 34
4 Lotnicy 30
5 Absolwenci 30
6 Globtroter 30
7 Wifra 27
8 Hilcus 23
9 XII 17
10 Whatever 3
Aktualizacja 11-06-2019
II liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 Mordeczki 41
2 SKP Bartosz 37
3 Silver Town 33
4 AKKS Husaria 29
5 Pradmix 26
6 GeoVolley Team 25
7 Apell 25
8 Korpusiki 23
9 Turbo 18
10 EPTA 13
III liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 TKKF Jura 38
2 SA PSP 34
3 Gwozdzie 31
4 VC Rozrywka 21
5 KS Grębocin 19
6 Victoria Dłużec 18
7 Dzikie Klocki 18
8 MKS Tytan 18
9 Bakcyl 16
IV liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 Promil 32
2 EVT-AGH 31
3 Recco 26
4 TKKF Energia 22
5 Porażka 17
6 Instytut Geografii UP 17
7 KKS Atak 15
8 BiC Oczy Ważki 5
V liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 Netmix 39
2 Pickles 39
3 Kretes 33
4 Srednia Wieku 27
5 LWWL 26
6 ISL Team 22
7 Hefalumpy 18
8 Herkules Mała Wies 3
9 Spinacze 3
I liga kobiet
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 TKKF Stars 33
2 Sunrise 30
3 MOS Kraków Zachód 3D Sport 27
4 SL Salos Kraków 23
5 Pradnik 3 19
6 KS Bronowianka 2 12
7 Netmix 8
8 Prawo i Bezprawie 7
II liga kobiet
Zespoły 2 ligi
Lp. Nazwa drużyny
1. AKKS Husaria
2. Apell
3. EPTA
4. GeoVolley Team
5. Korpusiki
6. Mordeczki
7. Prądmix
8. Silver Town
9. SKP Bartosz
10. Turbo
2 liga - Terminarz 1 rundy
Aktualizacja po 1 rundzieAKKS HusariaApellEPTAGeoVolley TeamKorpusikiMordeczkiPradmixSilver TownSKP BartoszTurboLiczba meczów: przełozonych
Przełożone mecze212120101111
AKKS Husaria 0:22:10:22:00:22:10:22:12:1do rozegrania
Apell2:0 2:01:22:00:20:20:20:22:00
EPTA1:20:2 1:22:10:20:20:21:22:1do ustalenia nowego terminu
GeoVolley Team2:02:12:1 1:20:21:20:21:22:00
Korpusiki0:20:21:22:1 0:21:20:21:20:2 
Mordeczki2:02:02:02:02:0 2:00:21:22:1 
Pradmix1:22:02:02:12:10:2 2:00:20:2 
Silver Town2:02:02:02:02:02:00:2 2:12:0 
SKP Bartosz1:22:02:12:12:12:12:01:2 2:0 
Turbo1:20:21:20:22:01:22:00:20:2  
2 liga - Terminarz 2 rundy
Aktualizacja po 2 rundzieAKKS HusariaApellEPTAGeoVolley TeamKorpusikiMordeczkiPradmixSilver TownSKP BartoszTurboLiczba meczów: przełozonych
Przełożone mecze313322211321 + 4 z urzędu
AKKS Husaria 2:02:02:00:20:22:02:12:12:1do rozegrania
Apell0:2 1:21:21:20:22:02:00:22:00
EPTA0:22:1 2:11:20:21:20:20:20:2do ustalenia nowego terminu
GeoVolley Team0:22:11:2 0:22:00:22:02:11:20
Korpusiki2:02:12:12:0 0:22:12:11:22:0 
Mordeczki2:02:02:00:22:0 2:01:21:22:0 
Pradmix0:20:22:12:01:20:2 2:01:22:1 
Silver Town1:20:22:00:21:22:10:2 2:11:2 
SKP Bartosz1:22:02:01:22:12:12:11:2 2:0 
Turbo1:20:22:02:10:20:21:22:10:2  
2 liga - Tabela
Lp. Nazwa drużyny Liczba spotkań Pkt Z P W Sety Małe punkty
1 Mordeczki 18 41 13 5 0 29 : 11 928 : 803
2 SKP Bartosz 18 37 13 5 0 31 : 17 1028 : 954
3 Silver Town 18 33 11 7 0 25 : 17 930 : 873
4 AKKS Husaria 18 29 12 6 0 24 : 19 928 : 894
5 Pradmix 18 26 9 9 0 21 : 22 892 : 904
6 GeoVolley Team 18 25 8 10 0 21 : 24 913 : 968
7 Apell 18 25 7 11 0 18 : 22 851 : 875
8 Korpusiki 18 23 8 10 0 20 : 25 915 : 941
9 Turbo 18 18 5 13 0 15 : 28 908 : 951
10 EPTA 18 13 4 14 0 13 : 32 874 : 1003