I liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 AS Gwozdzie 33
2 Ars Medica 31
3 Apollo 31
4 Globtroter 29
5 Absolwenci 25
6 Lotnicy 25
7 Wifra 25
8 Hilcus 14
9 XII 13
10 Whatever 2
Aktualizacja 12-04-2019 po 17 kolejkach
II liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 Mordeczki 34
2 Silver Town 30
3 SKP Bartosz 30
4 GeoVolley Team 22
5 AKKS Husaria 21
6 Pradmix 19
7 Apell 19
8 Korpusiki 17
9 Turbo 15
10 EPTA 12
III liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 SA PSP 31
2 Gwozdzie 29
3 TKKF Jura 24
4 VC Rozrywka 16
5 MKS Tytan 16
6 Bakcyl 16
7 KS Grębocin 13
8 Dzikie Klocki 12
9 Victoria Dłużec 11
IV liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 Promil 29
2 EVT-AGH 26
3 Recco 26
4 TKKF Energia 21
5 Instytut Geografii UP 17
6 KKS Atak 15
7 Porażka 14
8 BiC Oczy Ważki 5
V liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 Netmix 36
2 Pickles 33
3 ISL Team 22
4 Srednia Wieku 21
5 Kretes 18
6 LWWL 17
7 Hefalumpy 12
8 Herkules Mała Wies 9
9 Spinacze 0
I liga kobiet
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 MOS Kraków Zachód 3D Sport 30
2 TKKF Stars 30
3 Sunrise 28
4 SL Salos Kraków 22
5 Pradnik 3 19
6 KS Bronowianka 2 9
7 Netmix 8
8 Prawo i Bezprawie 7
II liga kobiet
Zespoły 3 ligi
Lp. Nazwa drużyny
1. Bakcyl
2. Dzikie Klocki
3. Gwoździe
4. KS Grębocin
5. MKS Tytan
6. SA PSP
7. TKKF Jura
8. VC Rozrywka
9. Victoria
3 liga - Terminarz 1 rundy
Aktualizacja po 9 kolejceGwozdzieBakcylMKS TytanVictoria DłużecSA PSPKS GrębocinTKKF JuraVC RozrywkaDzikie KlockiPrzełożone mecze
Gwozdzie 2:02:02:01:22:12:12:12:02
Bakcyl0:2 2:02:01:21:20:22:12:00
MKS Tytan0:20:2 1:20:22:00:20:22:11
Victoria Dłużec0:20:22:1 1:22:10:20:22:11
SA PSP2:12:12:02:1 0:22:00:22:00
KS Grębocin1:22:10:21:22:0 0:22:11:21
TKKF Jura1:22:02:02:00:22:0 2:02:00
VC Rozrywka1:21:22:02:02:01:20:2 2:12
Dzikie Klocki0:20:21:21:20:22:10:21:2 2
3 liga - Terminarz 2 rundy
Aktualizacja po 17 kolejceGwozdzieBakcylMKS TytanVictoria DłużecSA PSPKS GrębocinTKKF JuraVC RozrywkaDzikie KlockiPrzełożone mecze
Gwozdzie 2:106.05.19przeł. na 15.05.191:22:01:22:00:21
Bakcyl1:2 0:20:20:206.05.19przeł. na 01.06.192:02:12
MKS Tytan06.05.192:0 2:01:22:0przeł. na 25.05.19przeł. na 26.04.190:21
Victoria Dłużecprzeł. na 15.05.192:00:2 0:20:2przeł. na 22.05.191:209.05.191
SA PSP2:12:02:12:0 2:011.05.1915.03.192:00
KS Grębocin0:206.05.190:22:00:2 0:229.03.1918.03.191
TKKF Jura2:1przeł. na 01.06.19przeł. na 25.05.19przeł. na 22.05.1911.05.192:0 przeł. na 27.04.19przeł. na 16.05.191
VC Rozrywka0:20:2przeł. na 26.04.192:115.03.1929.03.19przeł. na 27.04.19 12.04.190
Dzikie Klocki2:01:22:009.05.190:218.03.19przeł. na 16.05.1912.04.19 1
3 liga - Tabela
Lp. Nazwa drużyny Liczba spotkań Pkt Z P W Sety Małe punkty
1 SA PSP 14 31 12 2 0 24 : 9 742 : 622
2 Gwozdzie 14 29 10 4 0 23 : 12 773 : 649
3 TKKF Jura 10 24 8 2 0 17 : 5 512 : 440
4 VC Rozrywka 11 16 5 6 0 13 : 14 555 : 566
5 MKS Tytan 13 16 5 8 0 12 : 17 600 : 630
6 Bakcyl 14 16 6 7 1 15 : 18 637 : 699
7 KS Grębocin 13 13 4 9 0 11 : 21 605 : 666
8 Dzikie Klocki 12 12 3 9 0 10 : 19 573 : 626
9 Victoria Dłużec 13 11 4 9 0 10 : 21 576 : 678