I liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 Apollo 20
2 Absolwenci 18
3 Lotnicy 17
4 AS Gwozdzie 16
5 ARS Medica 12
6 Mordeczki 11
7 Globtroter 7
8 SKP Bartosz 6
9 Silver Town 6
10 Wifra 4
II liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 AKKS Husaria 24
2 Hilcus Olkusz 18
3 Whatever EPTA 14
4 GeoVolley Team 13
5 SA PSP 12
6 Apell 12
7 XII 12
8 Korpusiki 7
9 Pradmix 4
10 TKKF Jura 4
III liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 Turbo - AZS UP Kraków 20
2 EVT 13
3 Amplus 12
4 Promil 11
5 Dzikie Klocki - Bakcyl 8
6 Victoria Dłużec 8
7 Recco Kraków 7
8 Gwozdzie 6
9 VC Rozrywka 5
IV liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 MKS Tytan 17
2 AK 47 15
3 Instytut Geografii UP 12
4 KKS Atak 11
5 Pickles 11
6 Porażka 11
7 TKKF Energia 10
8 Netmix 8
9 Kretes 7
V liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 Srednia Wieku 22
2 Wataha Yorków 22
3 Wczorajsi 21
4 Hefalumpy 16
5 LWWL 15
6 Wybrzeże Klatki Schodowej 15
7 Quick 8
8 Iskra Pałecznica 8
9 Biesiatnicy 4
10 Alfa i Omega 4
I liga kobiet
Lp. Nazwa drużyny Pkt
Lp. TKKF Stars 19
Lp. KS Bronowianka 2 17
Lp. Sunrise 15
Lp. Pradniczanka 2 13
Lp. MOS Kraków Zachód 3D Sport 9
Lp. Salos Kraków RP 8
Lp. Atomówki 3
Lp. Netmix 0
II liga kobiet
Zespoły 3 ligi
3 liga - Terminarz 1 rundy
Aktualizacja po 9 kolejceAmplusDzikie Klocki - BakcylEVTGwozdziePromilRecco KrakówTurbo - AZS UP KrakówVC RozrywkaVictoria DłuzecLiczba meczów: przełozonych
Przełożone mecze1111111019 w tym 1 z urzędu
Amplus 2:01:21:22:12:10:2Przeł.2:0do rozegrania
Dzikie Klocki - Bakcyl0:2 2:02:02:02:10:223.01.2022.01.206
EVT2:12:0 24.01.2023.01.202:00:22:12:0do ustalenia
Gwozdzie2:10:224.01.20 0:20:22:01:20:21
Promil1:20:223.01.202:0 2:01:22:11:2 
Recco Kraków1:21:20:22:00:2 0:22:129.01.20 
Turbo - AZS UP Kraków2:02:02:00:22:12:0 2:02:0 
VC RozrywkaPrzeł.23.01.201:22:11:21:20:2 0:2 
Victoria Dłuzec0:222.01.200:22:02:129.01.200:22:0  
3 liga - Terminarz 2 rundy
Aktualizacja po 1 rundzieAmplusDzikie Klocki - BakcylEPTAEVT - AGHGwoŸdziePromilReccoTurbo - AZS UP KrakówVC RozrywkaVictoriaLiczba meczów: przełozonych
Przełożone mecze00000000000
Amplus do rozegrania
Dzikie Klocki - Bakcyl 0
EPTA do ustalenia nowego terminu
EVT - AGH 0
GwoŸdzie  
Promil  
Recco  
Turbo - AZS UP Kraków  
VC Rozrywka  
Victoria  
3 liga - Tabela
Lp. Nazwa drużyny Liczba spotkań Pkt Z P W Sety Małe punkty
1 Turbo - AZS UP Kraków 8 20 7 1 0 14 : 3 411 : 364
2 EVT 6 13 5 1 0 10 : 4 326 : 271
3 Amplus 7 12 4 3 0 10 : 8 375 : 367
4 Promil 7 11 3 4 0 9 : 9 384 : 386
5 Dzikie Klocki - Bakcyl 6 8 3 3 0 6 : 7 277 : 281
6 Victoria Dłużec 6 8 3 3 0 6 : 7 282 : 293
7 Recco Kraków 7 7 2 5 0 6 : 11 351 : 379
8 Gwozdzie 7 6 2 5 0 5 : 11 328 : 379
9 VC Rozrywka 6 5 1 5 0 5 : 11 333 : 347