I liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 Absolwenci 0
2 Apollo 0
3 ARS Medica 0
4 AS Gwozdzie 0
5 Globtroter 0
6 Lotnicy 0
7 Mordeczki 0
8 Silver Town 0
9 SKP Bartosz 0
10 Wifra 0
II liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 AKKS Husaria 0
2 Apell 0
3 GeoVolley Team 0
4 Hilcus Olkusz 0
5 Korpusiki 0
6 Pršdmix 0
7 SA PSP 0
8 TKKF Jura 0
9 Whatever EPTA 0
10 XII 0
III liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 Amplus 0
2 Dzikie Klocki - Bakcyl 0
3 EVT - AGH 0
4 GwoŸdzie 0
5 Promil 0
6 Recco Kraków 0
7 Turbo - AZS UP Kraków 0
8 VC Rozrywka 0
9 Victoria Dłużec 0
IV liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 AK 47 0
2 Instytut Geografii UP 0
3 KKS Atak 0
4 Kretes 0
5 MKS Tytan 0
6 Netmix 0
7 Pikles 0
8 Porażka 0
8 TKKF Energia 0
V liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 LWWL 3
2 Alfa i Omega 0
3 Biesiatnicy 0
4 Hefalumpy 0
5 Quick 0
6 Srednia Wieku 0
7 Wataha Yorków 0
8 Wczorajsi 0
9 Wybrzeże Klatki Schodowej 0
10 Iskra Pałecznica 0
I liga kobiet
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 TKKF Stars 2
2 KS Bronowianka 2 1
3 Atomówki 0
4 MOS Kraków Zachód 3D Sport 0
5 Netmix 0
6 Pradniczanka 2 0
7 Salos Kraków RP 0
8 Sunrise 0
II liga kobiet
Zespoły 4 ligi
Lp. Nazwa drużyny
1. AK 47
2. Insytut Geografii UP
3. KKS Atak
4. Kretes
5. MKS Tytan
6. Netmix
7. Pickles
8. Porażka
9. TKKF Energia
4 liga - Terminarz 1 rundy
AK 47Instytut Geografii UPKKS AtakKretesMKS TytanNetmixPiklesPorażkaTKKF Energia{Przełożone mecze}
AK 47 8.01.202011.12.201927.11.201925.10.201930.10.201913.11.20195.12.201921.11.20190
Instytut Geografii UP8.01.2020 12.11.20196.11.201920.11.201923.10.201930.10.201912.12.20194.12.20190
KKS Atak11.12.201912.11.2019 4.12.20197.01.202021.11.201926.11.20197.11.201929.10.20190
Kretes27.11.20196.11.20194.12.2019 13.12.201913.11.201920.11.201930.10.201924.10.20190
MKS Tytan25.10.201920.11.20197.01.202013.12.2019 29.11.20194.12.201915.11.20197.11.20190
Netmix30.10.201923.10.201921.11.201913.11.201929.11.2019 7.11.20199.01.202012.12.20190
Pikles13.11.201930.10.201926.11.201920.11.20194.12.20197.11.2019 24.10.20198.01.20200
Porażka5.12.201912.12.20197.11.201930.10.201915.11.20199.01.202024.10.2019 28.11.20190
TKKF Energia21.11.20194.12.201929.10.201924.10.20197.11.201912.12.20198.01.202028.11.2019 0
4 liga - Terminarz 2 rundy
4 liga - Tabela
Lp. Nazwa drużyny Liczba spotkań Pkt Z P W Sety Małe punkty
1 AK 47 0 0 0 0 0 0:0 0:0
2 Instytut Geografii UP 0 0 0 0 0 0:0 0:0
3 KKS Atak 0 0 0 0 0 0:0 0:0
4 Kretes 0 0 0 0 0 0:0 0:0
5 MKS Tytan 0 0 0 0 0 0:0 0:0
6 Netmix 0 0 0 0 0 0:0 0:0
7 Pikles 0 0 0 0 0 0:0 0:0
8 Porażka 0 0 0 0 0 0:0 0:0
8 TKKF Energia 0 0 0 0 0 0:0 0:0