I liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 Apollo 6
2 Mordeczki 6
3 Lotnicy 6
4 AS Gwozdzie 4
5 Absolwenci 4
6 ARS Medica 3
7 Globtroter 3
8 Wifra 3
9 SKP Bartosz 1
10 Silver Town 0
II liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 AKKS Husaria 8
2 Hilcus Olkusz 6
3 XII 6
4 GeoVolley Team 6
5 Apell 4
6 SA PSP 4
7 Whatever EPTA 2
8 Pradmix 2
9 Korpusiki 1
10 TKKF Jura 0
III liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 EVT 8
2 Turbo - AZS UP Kraków 6
3 Dzikie Klocki - Bakcyl 6
4 Promil 4
5 Gwozdzie 3
6 Victoria Dłużec 2
7 VC Rozrywka 1
8 Amplus 0
9 Recco Kraków 0
IV liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 Porażka 8
2 MKS Tytan 6
3 Instytut Geografii UP 6
4 KKS Atak 5
5 AK 47 4
6 Netmix 4
7 TKKF Energia 4
8 Pickles 3
9 Kretes 2
V liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 Wczorajsi 9
2 Wataha Yorków 8
3 Srednia Wieku 7
4 LWWL 6
5 Hefalumpy 4
6 Biesiatnicy 3
7 Quick 3
8 Wybrzeże Klatki Schodowej 1
9 Alfa i Omega 1
10 Iskra Pałecznica 0
I liga kobiet
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 TKKF Stars 8
2 Salos Kraków RP 8
3 Pradniczanka 2 6
4 KS Bronowianka 2 5
5 Sunrise 3
6 MOS Kraków Zachód 3D Sport 3
7 Atomówki 0
8 Netmix 0
II liga kobiet
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 TKKF Stars 8
2 Salos Kraków RP 5
3 Pradniczanka 2 3
4 MOS Kraków Zachód 3D Sport 3
5 Sunrise 1
6 KS Bronowianka 2 1
7 Atomówki 0
8 Netmix 0
Liga V - Terminarz 1 rundy
Alfa i OmegaSrednia WiekuBiesiatnicyHefalumpyIskra PałecznicaLWWLQuickWataha YorkówWczorajsiWybrzeże Klatki SchodowejPrzełożone mecze},
Alfa i Omega 13.12.20191:217.01.20202.12.20196.01.202013.11.20190:20:229.11.20190
Srednia Wieku13.12.2019 2.12.20192:113.01.20202:12:018.11.201926.11.20196.01.20200
Biesiatnicy2:12.12.2019 7.01.202025.11.20199.12.20191:213.01.20200:213.11.20191
Hefalumpy17.01.20201:27.01.2020 2:018.11.201926.11.20193.12.201910.12.2019przeł z 22.10.20190
Iskra Pałecznica2.12.201913.01.202025.11.20190:2 0:28.01.20200:218.11.201911.12.20190
LWWL6.01.20201:29.12.201918.11.20192:0 2:14.12.2019 przeł z 27.11.20192.12.201915.01.20200
Quick13.11.20190:22:126.11.20198.01.20201:2 11.12.201914.01.20204.12.20190
Wataha Yorków2:018.11.201913.01.20203.12.20192:04.12.2019 przeł z 27.11.201911.12.2019 8.01.20202:10
Wczorajsi2:026.11.20192:010.12.201918.11.20192.12.201914.01.20208.01.2020 2:00
Wybrzeże Klatki Schodowej29.11.20196.01.202013.11.2019przeł z 22.10.201911.12.201915.01.20204.12.20191:20:2 1
Liga V - Terminarz 2 rundy
Liga V - Tabela
Lp. Nazwa drużyny Liczba spotkań Pkt Z P W Sety Małe punkty
1 Wczorajsi 3 9 3 0 0 6:0 150:108
2 Wataha Yorków 3 8 3 0 0 6:1 162:102
3 Srednia Wieku 3 7 3 0 0 6:2 173:154
4 LWWL 3 6 2 1 0 5:3 169:140
5 Hefalumpy 2 4 1 1 0 3:2 108:107
6 Biesiatnicy 3 3 1 2 0 3:5 157:166
7 Quick 3 3 1 2 0 3:5 146:163
8 Wybrzeże Klatki Schodowej 2 1 0 2 0 1:4 80:112
9 Alfa i Omega 3 1 0 3 0 1:6 113:159
10 Iskra Pałecznica 3 0 0 3 0 0:6 103:150