I liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 Ars Medica 42
2 Apollo 34
3 AS Gwozdzie 34
4 Lotnicy 30
5 Absolwenci 30
6 Globtroter 30
7 Wifra 27
8 Hilcus 23
9 XII 17
10 Whatever 3
II liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 Mordeczki 41
2 SKP Bartosz 37
3 Silver Town 33
4 AKKS Husaria 29
5 Pradmix 26
6 GeoVolley Team 25
7 Apell 25
8 Korpusiki 23
9 Turbo 18
10 EPTA 13
III liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 TKKF Jura 38
2 SA PSP 34
3 Gwozdzie 31
4 VC Rozrywka 21
5 KS Grębocin 19
6 Victoria Dłużec 18
7 Dzikie Klocki 18
8 MKS Tytan 18
9 Bakcyl 16
IV liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 Promil 32
2 EVT-AGH 31
3 Recco 26
4 TKKF Energia 22
5 Porażka 17
6 Instytut Geografii UP 17
7 KKS Atak 15
8 BiC Oczy Ważki 5
V liga
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 Netmix 39
2 Pickles 39
3 Kretes 33
4 Srednia Wieku 27
5 LWWL 26
6 ISL Team 22
7 Hefalumpy 18
8 Herkules Mała Wies 3
9 Spinacze 3
I liga kobiet
Lp. Nazwa drużyny Pkt
1 TKKF Stars 33
2 Sunrise 30
3 MOS Kraków Zachód 3D Sport 27
4 SL Salos Kraków 23
5 Pradnik 3 19
6 KS Bronowianka 2 12
7 Netmix 8
8 Prawo i Bezprawie 7
II liga kobiet
Zespoły Ligi I kobiet
Liga I kobiet - Terminarz 1 rundy
KS Bronowianka 2MOS Kraków Zachód 3D SportNetmixPradnik 3Prawo i BezprawieSL Salos KrakówSunriseTKKF StarsPrzełożone mecze},
KS Bronowianka 2 0:32:12:11:21:20:31:20
MOS Kraków Zachód 3D Sport3:0 3:03:03:03:03:03:01
Netmix1:20:3 0:31:21:21:20:30
Pradnik 31:20:33:0 2:10:31:20:31
Prawo i Bezprawie2:10:32:11:2 0:30:30:32
SL Salos Kraków2:10:32:13:03:0 0:30:30
Sunrise3:00:32:12:13:03:0 3:01
TKKF Stars2:10:33:03:03:03:00:3 1
Liga I kobiet - Terminarz 2 rundy
KS Bronowianka 2MOS Kraków Zachód 3D SportNetmixPradnik 3Prawo i BezprawieSL Salos KrakówSunriseTKKF StarsPrzełożone mecze},
KS Bronowianka 2 3:01:20:33:00:31:20:30
MOS Kraków Zachód 3D Sport0:3 3:03:03:02:11:20:31
Netmix2:10:3 0:32:10:30:30:30
Pradnik 33:00:33:0 2:13:01:20:31
Prawo i Bezprawie0:30:31:21:2 0:30:30:32
SL Salos Kraków3:01:23:00:33:0 1:22:10
Sunrise2:12:13:02:13:02:1 0:32
TKKF Stars3:03:03:03:03:01:23:0 3
Liga I kobiet - Tabela
Lp. Nazwa drużyny Liczba spotkań Pkt Z P W Sety Małe punkty
1 TKKF Stars 14 33 11 3 0 33:9 975:716
2 Sunrise 14 30 12 2 0 30:12 989:791
3 MOS Kraków Zachód 3D Sport 14 27 11 3 2 33:9 893:766
4 SL Salos Kraków 14 23 8 6 0 23:19 951:901
5 Pradnik 3 14 19 5 8 0 19:23 912:848
6 KS Bronowianka 2 14 12 4 10 1 15:27 777:906
7 Netmix 14 8 2 12 0 8:34 747:1021
8 Prawo i Bezprawie 14 7 2 12 0 7:35 719:1014